Auto Reve jak zawsze partnerem motoryzacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze!

auto_reve_2022_01_prop.jpg

Bardzo się cieszymy, że organizatorzy i gwiazdy kina niepokornego, po raz kolejny nam zaufali i podróżować będą podczas festiwalu naszymi autami. Powoli zaczynamy czuć się jak weterani tego ważnego wydarzenia kulturalnego w naszym mieście. Ale przyznajemy, ze bardzo lubimy festiwal TOFIFEST. I będziemy z nim zawsze (tak długo, jak się da)!

Wspieranie toruńskiej kultury i sportu jest i będzie częścią strategii naszej firmy i budowania wizerunku. Efektem takich działań jest wciąż rosnące zaufanie klientów indywidualnych oraz firmowych i fakt, że nasz salon został wyróżniony w prestiżowym konkursie czasopisma „Auto Świat” tytułami „Wzorowy Salon” oraz „Bardzo dobry salon” cztery lata z rzędu! Takim osiągnięciem mogą się pochwalić jedynie nieliczne salony samochodowe w Polsce.

W tym roku we flocie, która będzie wozić naszych gości festiwalowych, poza modelami znanymi z tradycyjnymi oraz hybrydowymi silnikami, znajdzie się również, jeszcze niedostępny na rynku model elektryczny Renault Megane E-TECH, który już zgarnia nagrody motoryzacyjne. Będzie więc okazja żeby zobaczyć go przed Centrum Kongresowym Jordanki. Jesteśmy bardzo ciekawi czy spodoba się Wam tak samo, jak nam.

Wspólnie z organizatorami cieszymy się, że możemy znowu się spotkać i wspólnie oglądać filmy, a gościom festiwalu życzymy udanych seansów. Mamy nadzieję, że tak jak nam, po każdej z poprzednich edycji festiwalu, tak samo Wam widzowie, w pamięci pozostaną niezapomniane wrażenia po uczestnictwie w 20. jubileuszowym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest!