Auto Reve partnerem festiwalu TOFIFEST

tofifest2021.jpg

Siódmy rok z rzędu nasza firma ma ogromny zaszczyt być oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST!
 

Po trudnym okresie pandemii TOFIFEST wraca i można powiedzieć, że jest to powrót ze zdwojoną siłą. Wydarzenie odbędzie się w tym roku w okresie letnim – od 30 czerwca do 4 lipca. Pozwoli to na przeprowadzenie seansów nie tylko w salach kinowych, ale także pokazów plenerowych. Ponadto, podobnie jak w ubiegłym roku festiwal będzie odbywać się w formie hybrydowej – widzowie będą mieć dzięki temu możliwość obejrzenia wybranych filmów online. Czyli wiele możliwości, dla wszystkich spragnionych kina i kultury :)

W trakcie trwania festiwalu Toruń odwiedzą gwiazdy kina niezależnego i niepokornego. Do naszego miasta goście przyjadą , jak zawsze, na pokładzie modeli Renault, w tym Nowego Renault Arkana. Niepokorność festiwalu wyrażana jest poprzez sprzeciw „maszynowej” produkcji filmów i festiwali, ale również przez pokazywanie dorobku twórców nieszablonowych i wciąż niepoznanych.  

Wspólnie z organizatorami cieszymy się, że po trudnym dla każdego okresie pandemii, możemy znowu się spotkać i wspólnie oglądać filmy.

Serdecznie zapraszamy do kina, na pokazy plenerowe i oczywiście do internetu.

Szczegółowe informacje na temat programu całego wydarzenia, znajdziecie Państwo na stronie TOFIFEST.PL