Auto Reve wyróżnione przez Auto Świat!

05.jpg

Auto Reve wyróżnione przez Auto Świat!

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że już trzeci rok z rzędu nasz salon został wyróżniony w Wielkim Teście Salonów 2020. Badanie realizowane przez KANTAR na zlecenie Tygodnika zostało przeprowadzone w czasie pandemii koronawirusa. Dotychczasowe osobiste wizyty tajemniczych klientów w salonach zastąpiło przetestowanie oferowanych przez salonu form kontaktu elektronicznego.

Nasz salon Renault został w badaniu wyróżniony tytułem BARDZO DOBREGO, co jest już trzecim wyróżnieniem z rzędu. Poza nami takim wyróżnieniem może pochwalić się 12 dealerów marki Renault. W tym roku nasz salon marki Dacia nie został wylosowany do badania.

Na uwagę zasługuje ogólny wynik marek Renault oraz Dacia, które w zestawieniu zajęły w sumie drugie i trzecie miejsce z niewielką stratą do miejsca pierwszego.

Przeprowadzone przez KANTAR na zlecenie Auto Świat badanie jest dla nas potwierdzeniem, że ciężka praca oraz oferowanie możliwości kontaktu z nami za pomocą videokonferencji, czatu oraz urządzeń mobilnych jest tym, czego oczekują Państwo od nowoczesnej firmy. Szczegóły badania znajdą Państwo w tygodniku Auto Świat Nr 42/2020 z dnia 12 października.