Wspieramy toruńskich wioślarzy AZS UMK

azs.jpg

Sport nie jest nam obcy, nie tylko ze względu na stały udział Grupy Renault w motorsporcie. Nasza firma od dawna wspiera lokalne kluby sportowe w ich drodze po sukcesy. Stawka o jaką walczą wspierani przez nas sportowcy nie zawsze jest taka sama, jednak nigdy nie była aż tak wysoka. Po raz pierwszy możemy pochwalić się, że wspieramy Olimpijczyków! Jednak tak samo, albo nawet ważniejsze jest dla nas pomagać młodym sportowym talentom.

Wraz z nadejściem lata 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z sekcją wioślarską toruńskiego AZS-u UMK. Sportowcy zrzeszeni w klubie to szeroka kadra wyjątkowo utalentowanych zawodników oraz zawodniczek. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu, pomożemy zdobywać kolejne trofea, nie tylko startującym w zawodach seniorskich, ale także szlifować talenty i zdobywać doświadczenie juniorom. Jak bowiem wiadomo, sport jest nie tylko rozwojem fizycznym, ale także mentalnym.

Wioślarze toruńskiego AZS-u mogą się pochwalić w swoim dorobku między innymi licznymi tytułami mistrzów oraz medalami Igrzysk Olimpijskich. To także tegoroczni uczestnicy Igrzysk Olimpijskich w Tokio, którzy już w pierwszym dniu rywalizacji wywalczyli awanse do rund finałowych w swoich konkurencjach.

Jak podkreślamy przy każdej okazji wspieranie lokalnego sportu oraz wydarzeń kulturalnych traktujemy jako naszą społeczną odpowiedzialność biznesu. Jednocześnie cieszymy się, że pomimo trudów pandemii możemy wciąż cieszyć się razem z Państwem sukcesami sportowymi.